Elazığ 1 Şubesi
İlçe Temsilcileri
Murat ÖZER
Ağın İlçe Temsilcisi

       

         29/10/1976 yılında Ağın'da doğdu.İlk,orta ve lise eğitimini Ağın'da tamamladı.Üniversite eğitimini İnönü Üniversitesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.Gaziantep'te görev yaptıktan sonra Ağın'a atandı.Sendikada çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2014 yılından itibaren Ağın ilçe temsilcisi olarak göreve başladı.


Mehmet YILDIZ
Alacakaya İlçe Temsilcisi

 

        1985 yılında Elazığ'ın Maden ilçesinde doğdu. Sırasıyla Alacakaya İlköğretim Okulu ve Alacakaya Lisesinde okudu. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü Kamu Yönetimi Alanından mezun oldu.2016 yılında Fırat Üniversitesi EYTPE alanında yüksek lisans yaptı.2017 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünden mezun oldu.Göreve 9 Eylül 2006 tarihinde Alacakaya İlçesi Halkalı köyünde başladı. 2012 yılında Alacakaya ilçesi Alacakaya İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcılığı, Alacakaya Şehit Piyade Çavuş Suat Çağlar İlkokulunda müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulunu.2015 yılından bugüne kadar halen Alacakaya Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde müdür olarak görev yapmaktadır.Görev yaptığı Alacakaya İlçesinde sendikamızın çeşitli birimlerinde görev alıp  2014 yılından bu yana da Eğitim Birsen İlçe Temsilciliği ve 2016 yılından buyana da Memur-Sen İlçe Başkanlığı  görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Mehmet KAYA
Arıcak İlçe Temsilcisi

 

        1985 yılında Pertek'de doğdu.İlk,orta Elazığ V.Muharrem Göktayoğlu İlköğretim okulunda,lise öğrenimini Elazığ Lisesinde,Yükseköğrenimini Fırat Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü bitirdi.2011 yılında Elazığ Arıcak ilçesine atandı.2011 yılında Eğitim Bir-Sen kurum temsilciliği,2013 yılında Eğitim Bir-Sen ilçe yönetimi Başkan Vekilliği ve 2016 yılında Eğitim Bir-Sen İlçe Temsillcisi olarak görev aldı ve halen bu görevi devam etmektedir.


Mehmet Atik KAÇAR
Baskil İlçe Temsilcisi

 

         14/02/1983 yılında Diyarbakır'da doğdu.İlk öğrenimini Diyarbakır'da,Orta ve lise öğrenimini Elazığ'da tamamladı.Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri bölümünde bitirdi.2008 yılında Bingöl'de görve başladı.2013 yılında Diyarbakır'da görev yaptıktan sonra 2014 yılında Baskil'e atandı.Halen Baskil İmam Hatip Ortaokulunda müdür olarak görev yapmaktadır.


Ahmet BOZDAĞ
Karakoçan İlçe Temsilcisi

 

         1978 tarihinde Elazığ ili Palu ilçesinde dünyaya geldi. İlk orta ve lise öğrenimini Kovancılar ilçesinde tamamladı. 2000 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. 8 yıl Şanlıurfa da sınıf öğretmenliği yaptı.2008 yılında Karakoçan İlçesinde göreve başladı. Halk Eğitim Müdür Yardımcılığı, Şube Müdürlüğü ve Genç ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptı. Şu anda Karakoçan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüğü görevini yürütmekte. Bingöl Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Evli ve üç çoçuk babasıdır.


Özkök Süleyman ÖZTÜRK
Keban İlçe Temsilcisi

 

                 1965 Elazığ'ın Keban ilçesinde doğdu.İlk,Orta ve Lise eğitimini Keban'da,Üniversiteyi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Yüksekokulunda okudu.Keban Baraj İlkokulunda okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Muhammet ALATAŞ
Kovancılar İlçe Temsilcisi

       

        30/05/1985 yılında Kovancılar'ın Muratbağı köyünde dünyaya geldi.İlkokulu Muratbağı İlkokulunda,Ortaokulu Elazığ Evren Paşa Ortaokulu.liseyi Balakgazi Lisesinde okudu. 2003 yılında Kafkas Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü okudu.2007 yılında Palu Yavuz Selim İlkokulunda göreve başladı.7 yıl Palu'da çalıştıktan sonra Kovancılar İlkokulunda çalışmaya başladı. 2015 yılında aynı okulda Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.2017 yılında Yarımca Ferrokrom İlkokulunda Müdür olarak göreve başladı ve halen o görevi yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Zait KARAKOÇ
Maden İlçe Temsilcisi

 

           2009-2014 yılları arasında maden ilçe temsilciliği başkan vekili olarak görev yaptı.2014-2018 yılları arasında maden ilçe temsilcilik görevinde bulundu.2018 yılında yenide maden ilçe temsilcilik görevine seçildi.Evli ve 4 çocuk babası olup , iyi derecede 2 yabancı dil  bilmektedir.


Sedat HEKİMOĞLU
Palu İlçe Temsilcisi

 

       1978 yılında Palu'da doğdu.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Palu'da,Üniversite öğrenimini Diyarbakır'da bitirdi.Palu Ali Rıza Septioğlu Yatılı Bölge Ortaokulu müdürü olarak görev yapmaktadır.Evli ve 4 çocuk babasıdır.


Ahmet BABÜR
Sivrice İlçe Temsilcisi

 

     1971 yılında Sivrice'de doğdu.İlk,Orta ve lise öğrenimini Sivrice'de tamamladı.Fırat Üniversitesi Sivrice MYO Arıcılık bölümünü bitirdikten sonra lisans eğitimini İşletme Açık Öğretim Fakültesinde tamamladı.Halen Sivirce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şef olarak görev yapmakta.Evli ve dört çocuk babasıdır.